Potenciális ipari partnerek bemutatkozása workshop I.

A Debreceni Egyetem Kémia Koordinációs Intézetének megbízott igazgatója tisztelettel meghívja Önt a "Potenciális ipari partnerek bemutatkozása workshop I." elnevezésű rendezvényre.

A rendezvény időpontja:

• 2024. november 08. (péntek)

A rendezvény helyszíne:

• Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar és Nemzeti Gyártó - Kutató - Oktató Középüzem: 4002 Debrecen, Rugó utca

Az Intézet kiemelt célja az ipari partnerekkel való kapcsolatfelvétel és a közös együttműködések kialakításának ösztönzése, valamint a meglévő kapcsolatok erősítése is, melynek egyik állomása novemberi, multidiszciplináris szakmai találkozónk.

A rendezvényen a cégek képviselői 15 perces előadásokat tartanak, melyek során bemutatják a működésükhöz kapcsolódó technológiákat, fejlesztéseiket és jövőbeli terveiket, kiemelt hangsúlyt fektetve azokra a területekre, ahol egyetemi együttműködésre van lehetőség és igény.

Prof. Dr. Nagy Péter s. k.
KKI mb. igazgató

Regisztráció itt!